nauczyciele

               bip logo pomn1 grad

                

                              

mgr Patrycja Stawarczyk - dyrektor szkoły, nauczyciel biologii

mgr Katarzyna Rzepka - zastępca dyrektora, nauczyciel biologii i chemii

ks. Jan Bednarz - katecheta

mgr Justyna Blańda - wychowawca klasy 1b, edukacja wczesnoszkolna 

mgr Katarzyna Bluma - pedagog

mgr Bożena Bogusz - nauczyciel techniki

mgr Katarzyna Bonio -nauczyciel fizyki

Natalia Burawska asystent międzykulturowy

mgr Marta Cachro - nauczyciel j.angielskiego 

mgr Małgorzata Cholewa - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy

mgr Renata Czelny - Kawa - wychowawca klasy 4a, nauczyciel j.polskiego

mgr Agnieszka Czyżowska - Czekaj - nauczyciel historii

mgr Aneta Domżalska - Rak - wychowawca klasy 3b, edukacja wczesnoszkolna 

mgr Ewelina Drozdowska -pedagog specjalny

mgr Justyna Fatyganauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy

ks. Marian Gruszczyk - katecheta

mgr Renata Hofbauer - wychowawca klasy 7, nauczyciel j. angielskiego

mgr Dorota Jabłońska - Kocela-  wychowawca klasy 8b, nauczyciel języka polskiego i historii

mgr Ewa Jasińska - wychowawca klasy 6b, nauczyciel j. angielskiego

mgr Beata Juszczak - nauczyciel matematyki i informatyki

mgr Aleksandra Kaźmierczyk  - psycholog

Agata Kołecka - wychowawca klasy 4b, nauczyciel biologii, chemii i przyrody

mgr Dorota Krupa - wychowawca klasy 1a, edukacja wczesnoszkolna

mgr Aleksandra Krzysiek -  wychowawca klasy 5b, nauczyciel matematyki

Anna Liro - nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy

mgr Karolina Ludwikowska - wychowawca klasy 1c, edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Luty nauczycielzklasa- wychowawca kl.3a, edukacja wczesnoszkolna

mgr Marta Łopatowska - katechetka

mgr Małgorzata Łyko - wychowawca świetlicy, nauczyciel EDB 

dr Marta Michalska - nauczyciel geografii

mgr Agnieszka Migacz - wychowawca kl.1b, edukacja wczesnoszkolna

mgr Elżbieta Migo - logopeda

mgr Renata Nowak nauczycielzklasa- wychowawca klasy 6a, nauczyciel historii i języka polskiego

mgr Barbara Rakowska - wychowawca kl.1a, edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Rzepka -  nauczyciel j. niemieckiego

mgr Paulina Sałek - nauczyciel wspomagający

Kamil Starowicz  - nauczyciel matematyki

Julita Syty - nauczyciel j. angielskiego

mgr Mirosława Szutowska - nauczyciel muzyki i plastyki, bibliotekarz

mgr Katarzyna Trybuswychowawca kl.8a, nauczyciel WOS i WDŻR

mgr Urszula Zapadka - wychowawca kl.2a, edukacja wczesnoszkolna

mgr Szymon Żurawiecki - wychowawca klasy 5a, nauczyciel wychowania fizycznego

Nauczyciele tymczasowo nieobecni:

mgr Aneta Dudzik; mgr Iwona Kudzia; mgr Aleksandra Rogowska