zajęcia dodatkowe

bip logo pomn1 grad

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2020/ 2021

Zajęcia dodatkowe dla klas 1 – 3

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień

Godzina

Klasa

Sala

Koło plastyczne

Monika Tylka

poniedziałek

5 lekcja

11.25 – 12.10

1 a i 1 b

zamiennie co 2 tyg

Alf

Koło plastyczne

Monika Tylka

środa

4 lekcja

10.30 – 11.15

2 a i 2 b

zamiennie co 2 tyg

Alf

Koło szachowe

Barbara Rakowska

środa

6 lekcja

12.30 – 13.15

1 a i 1 b

zamiennie co 2 tyg

7 +

Koło matematyczne

Agnieszka Luty

piątek

5 lekcja

11.25 – 12.10

3a i 3 b

7+

Koło wokalne 

Mirosława Szutowska

czwartek

5 lekcja

11.25 – 12.10

2 a, 2b

biblioteka

Koło taneczne

Małgorzata Kochan

piątek

6 lekcja

12.30 – 13.15

1 a i 1 b

Alf

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Agnieszka Luty

wtorek

4 lekcja

10.30 – 11.15

3b

biblioteka

Koło teatralne

Aneta Domżalska

Wtorek

4 lekcja

10.30 – 11.15

3a, 3 b

Alf

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Aneta Domżalska

czwartek

4 lekcja

10.30 – 11.15

3a

biblioteka

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Agnieszka Rzepka

wtorek

5 lekcja

2a, 2 b

7 +

Zajęcia dodatkowe dla klas 4 - 8

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień

Godzina

Klasa

Sala

Koło teatralne

Dorota Jabłońska

czwartek

3 lekcja

9.35 – 10.20

6 b

7 +

Koło przyrodnicze

Iwona Suwaj

czwartek

8 lekcja

14.15 – 15.00

4 a , 4 b, 5

7

Koło historyczne

Renata Nowak

czwartek

1 lekcja

7.50 – 08.35

6 - 8

3

Koło chemiczne

Patrycja Stawarczyk

środa

1 lekcja

7 - 8

2

Koło biologiczne

Katarzyna Rzepka

piątek

1 lekcja

7

2

Koło literacko - kulinarne

Renata Czelny -  Kawa

wtorek

9 lekcja

15.05 – 15.50

8

5

SKS

Paweł Centnar

poniedziałek

środa

10 lekcja

16.00 – 17.00

4 - 8

Sala gimn.

Zajęcia wokalne

Mirosława Szutowska

środa

3 lekcja

9.35 – 10.20

4 - 8

biblioteka

Koło matematyczne

Anna Młodzińska

wtorek

2 lekcja

8.40 – 09.25

5, 6

Zamiennie co 2 tyg

Sala komp.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Anna Młodzińska

czwartek

9 lekcja

15.05 – 15.50

 5, 6  

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Beata Juszczak

czwartek

8 lekcja

14.15 – 15.00

4a, 4 b

sala komp.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Beata Juszczak

środa

1 lekcja

7.50 – 08.35

7, 8

Sala komp.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Renata Nowak

poniedziałek

2 lekcja

8.40 – 09.25

4 a, 4 b

6

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Dorota Jabłońska

poniedziałek

1 lekcja

7.50 – 08.35

6 b

7 +

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Dorota Jabłońska

poniedziałek

6 lekcja

6 lekcja

12.30 – 13.15

6 a

7 +

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Renata Czelny - Kawa

poniedziałek

1 lekcja

7.50 – 08.35

5, 7,8

5

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka ang.

Renata Hofbauer

czwartek

9 lekcja

15.05 – 15.50

8

Sala komp.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka ang.

Renata Hofbauer

środa

9 lekcja

15.05 – 15.50

5 - 7

Sala komp.