rok szkolny 2016/2017

bip logo pomn1 grad

Lekkoatletyka - rozgrywki dzielnicy VIII

Magdalena Jędrychowska - kl. VI - 1. miejsce

Maximilian Nowak - kl. V - 3. miejsce

Wojciech Grabski - kl. IV - 3. miejsce

Konkurs fotograficzny "Zimą malowane"

Oliwia Kącka - kl. IIb - wyróżnienie

"Cudowny świat baśni" - konkurs międzyszkolny

Maria Majsak - kl. IIb - wyróżnienie w kategorii test

"Kraków - moje miasto" - konkurs dzielnicowy

Zofia Koźbiał - kl. IIb - 2. miejsce

Lilianna Mazgaj - kl. IIb - 2. miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

 Hanna Olczak kl. VI – laureatka

 Mikołaj Stępień kl. VI – laureat

Konkurs dzielnicowy „Eko i my”

Andrzej Błoniarz kl. IV - wyróżnienie

 Hubert Mazurek kl. IV - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Kamil Gargula kl. VI - Laureat

Piotr Wójcik kl. V - Finalista

 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z przyrody

Zuzanna Górecka kl. IV – Laureatka

Marcin Kościukiewicz kl. V - Laureat

 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 Zuzanna Górecka kl. IV – wyróżnienie

 Michał Jagiełło – Wolsza kl. IV – wyróżnienie

 Aleks Dżugan kl. VI  - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

Kowaliczek Dominik - kl. 2a - wynik bardzo dobry

Szczypczyk Krzysztof - kl. 2a - wyróżnienie

Kaliszewicz Magdalena - kl. 2b - wyróżnienie

Śpiewak Michalina - kl. 3 - wyróżnienie

Nowak Patrycja - kl. 3 - wyróżnienie

Grabski Wojciech - kl. 4 - wyróżnienie

Jagiełło-Wolsza Michał - kl. 4 - wyróżnienie

Śpiewak Aleksander - kl. 5 - wyróżnienie

Gieras Marceli - kl. 5 - wyróżnienie

Czechowski Mateusz - kl. 5 - wyróżnienie

Małopolski Baltie 17

Kamil Gargula - kl. VI - finalista

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Zofia Koźbiał - kl. IIb - laureatka

Michał Niezgoda - kl. IIb - laureat

Antoni Serek - kl. IIb - laureat

Patrycja Nowak - kl. III – laureatka

Michalina Śpiewak - kl. III – laureatka

I Festyn Szachowy w Szkole Podstawowej nr 101 w Krakowie

Krystian Deć - kl. III – III miejsce

Unihokej - rozgrywki dzielnicy VIII

(w rozgrywkach udział brało 11 szkół)

1 MIEJSCE chłopcy w składzie:

1. Płuchowski Oliwier

2. Grabski Wojciech

3. Lang Wiktor

4. Zabawa Dominik

5. Szczepanowicz Filip

6. Florczyk Julian

7. Lenc Szymon

4 MIEJSCE dziewczęta w składzie:

1. Wojas Natalia

2. Wasiewicz Natalia

3. Knecht Karina

4. Prochal Oliwia

5. Szwarc Ewelina

6. Matuszkiewicz Julia

7. Górecka Zuzanna

Tenis stołowy - rozgrywki dzielnicy VIII 2016/2017

(w rozgrywkach udział brało 11 szkół)

Maksymilian Olkuśnik, kl. 6 - I miejsce

Klara Matysik, kl. 5 - III miejsce

Wiktor Lang, kl. 4 - III miejsce

Weronika Siwek, kl.6 - V miejsce

Piotr Salwa, kl.5 - VII miejsce

Knecht Karina, kl. 4 – X miejsce

Drużynowo chłopcy – II miejsce

Drużynowo dziewczynki – V miejsce

Wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy!!! 

Małopolski turniej Finałowy „ Edukacja przez szachy w szkole”

(w turnieju brało udział 126 zawodników)

Maciej Chmura - kl. III – III miejsce w kategorii chłopcy kl. III