plan lekcji

bip logo pomn1 grad

ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASA IA

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

ed. wczesnoszkolna    ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna

8.55 – 9.40

ed. wczesnoszkolna     ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

szachy    ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna język angielski 

10.50 – 11.35

religia  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna  

11.45 – 12.30

 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna    

12.55 - 13.40

 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna język angielski     

13.50 - 14.35

  ed. wczesnoszkolna      

 

KLASA IB

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

ed. wczesnoszkolna        ed. wczesnoszkolna

8.55 – 9.40

 ed. wczesnoszkolna       ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

 ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna

10.50 – 11.35

  język angielski  ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

11.45 – 12.30

  ed. wczesnoszkolna  język angielski ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

12.55 – 13.40

  ed. wczesnoszkolna  szachy ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna

13.50 - 14.35

  religia religia ed. wczesnoszkolna  
14.35 - 15.30     ed. wczesnoszkolna język angielski  

 

KLASA IIA

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna

8.55 – 9.40

   ed. wczesnoszkolna język angielski  szachy   ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

   język angielski  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

10.50 – 11.35

ed. wczesnoszkolna     ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

11.45 – 12.30

 ed. wczesnoszkolna    ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna   religia

12.55 – 13.40

 ed. wczesnoszkolna     religia  język angielski

13.50 - 14.35

ed. wczesnoszkolna        
14.45 - 15.30 ed. wczesnoszkolna        

 

KLASA IIB

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

  ed. wczesnoszkolna    ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna 

8.55 – 9.40

   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

 ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna

10.50 – 11.35

 ed. wczesnoszkolna   język angielski  ed. wczesnoszkolna  język angielski

11.45 – 12.30

 ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna  religia   ed. wczesnoszkolna

12.55 – 13.40

 język angielski    ed. wczesnoszkolna    

13.50 - 14.35

ed. wczesnoszkolna   szachy    
14.45 - 15.30 ed. wczesnoszkolna   religia    

 

KLASA III

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

 szachy
 język angielski ed. wczesnoszkolna    

8.55 – 9.40

 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna    

9.50 – 10.35

 religia  ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna    

10.50 – 11.35

ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna   ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna 

11.45 – 12.30

 ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna    ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

12.55 – 13.40

 ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna    ed. wczesnoszkolna  ed. wczesnoszkolna

13.50 - 14.35

      język angielski język angielski
14.45 - 15.30       ed. wczesnoszkolna religia

 

KLASA IVA

GODZINA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

   WDŻR (II okres)   język polski  język angielski

8.55 – 9.40

  religia   historia  religia  wf

9.50 – 10.35

plastyka   matematyka  język angielski  informatyka przyroda 

10.50 – 11.35

wf  język polski  wf  język angielski  matematyka 

11.45 – 12.30

 język angielski język angielski język polski   wf  godz. wych.

12.55 – 13.40

matematyka   muzyka  matematyka język polski 

13.50 - 14.35

język polski   przyroda       

14.45 - 15.30

 technika        

 

KLASA IVB

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

 plastyka  WDŻR (I okres)    wf  

8.55 – 9.40

 język angielski język polski   informatyka gr.1 język angielski język polski 

9.50 – 10.35

 wf  język angielski  język polski język polski  matematyka

10.50 – 11.35

 matematyka przyroda język angielski religia  język angielski

11.45 – 12.30

język polski   religia muzyka  historia przyroda

12.55 – 13.40

  matematyka  matematyka   wf 

13.50 - 14.35

     wf  technika    godz. wych.

14.45 - 15.30

         informatyka gr.2

 

KLASA V

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

    geografia biologia  

8.55 – 9.40

 wf inf.(gr.1)/j.ang(gr.2)   religia historia  WDŻR (II okres)

9.50 – 10.35

 matematyka język polski  język angielski  religia   język angielski

10.50 – 11.35

historia matematyka   język polski  język angielski wf 

11.45 – 12.30

język angielski j.ang(gr.1)/inf.(gr.2)  matematyka  plastyka   język polski

12.55 – 13.40

 język polski  wf  wf  język polski  godz. wych.

13.50 - 14.35

 technika        matematyka

14.45 - 15.30

         muzyka

 

KLASA VI

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

   j.angielski (gr.2)  wf  matematyka  

8.55 – 9.40

   przyroda język polski wf(gr.2)/zaj.komp.(gr.1)  WDŻR (I okres) 

9.50 – 10.35

 język angielski wf(gr.1)/zaj.komp.(gr.2) matematyka   język angielski historia 

10.50 – 11.35

 język polski język polski   muzyka przyroda  język polski 

11.45 – 12.30

przyroda
język polski   język angielski język polski zaj.komp.(gr.1)/j.ang (gr.2)

12.55 – 13.40

 godz. wych. religia  religia wf (gr.1) matematyka

13.50 - 14.35

 plastyka  matematyka  historia    zaj.komp.(gr.2)/j.ang (gr.1)

14.45 - 15.30

   wf(gr.2)/j.ang.(gr.1)  zajęcia techniczne   wf 

 

KLASA VII 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

 język angielski  matematyka  język polski plastyka   geografia

8.55 – 9.40

 historia język polski   wf język angielski   fizyka

9.50 – 10.35

 biologia  religia religia   język polski  matematyka

10.50 – 11.35

 język polski  wf  matematyka  historia  język angielski

11.45 – 12.30

 chemia  fizyka  informatyka  matematyka  język polski

12.55 – 13.40

 geografia  godz. wych.  biologia  chemia  język niemiecki

13.50 - 14.35

 WDŻR (I okres)  język angielski  język angielski  wf  wf

14.45 - 15.30

  muzyka   język niemiecki    

 

 KLASA VIII 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 – 8.45

 wf  fizyka    j.ang.(gr.1)/j.niem.(gr.2) matematyka 

8.55 – 9.40

 historia  matematyka  WOS chemia  język angielski 

9.50 – 10.35

 język polski chemia język polski  historia   wf

10.50 – 11.35

 EDB geografia  matematyka język polski  WOS

11.45 – 12.30

 matematyka wf  religia   biologia fizyka

12.55 – 13.40

 j.ang.(gr.1)/j.niem.(gr.2)  język angielski  j.ang.(gr.2)/j.niem.(gr.1) inf.(gr.1)/j.ang.(gr.2)  język polski 

13.50 - 14.35

 j.ang.(gr.2)/j.niem.(gr.1)  język polski  wf  godz. wych.  religia

14.45 - 15.30

 WDŻR (II okres)  informatyka (gr.2)  j.ang.(gr. 1)